Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo
PDF
Yazdır
e-Posta

Değerli Dost ve Müşterilerimiz;

Günlük 240 tonluk üretim kapasitesi ve OTOMASYON SİSTEMİ ile 1998 yılından bu güne kadar siz değerli müşterilerine "Kaliteli yem, kaliteli hammaddeden üretilir." prensibi doğrultusunda hizmet veren işletmemiz genç ve tecrübeli kadrosuyla bölge ve Türkiye hayvancılığına katkıda bulunmakta, gerek bölge ve gerekse Türkiye pazarında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

1998 yılından bu yana kaliteli ve hesaplı olarak üretimini yaptığı yemlerde Türk hayvancılığına büyük hizmetler vermeyi amaçlayan firmamız bunda başarılı olmuş ve bundan böyle de bu çizgiyi koruyarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.

İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen, güvenilir, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kalitede yemler üreterek hayvan besleme ve hayvan yönetimi konularında yetiştiricileri eğiterek müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Hayvanların islah edilmesiyle birlikte gerek et gerekse süt verimlerinde büyük oranda artış olduğu bir gerçektir. Karlı ve başarılı bir hayvancılık için; besi ve süt hayvanlarımızın ırkı, fiziki yapısı, bulunduğu ortam, çevre şartları ve elinizde bulunan hammadde özelliklerine uygun fiyata hayvanlarınızın tüm besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde rasyon hazırlama hizmeti verilmektedir.

"Müşteri velinimetimizdir." prensibi uyarınca, müşterilerimizi şirketimizin bir parçası olarak görmekte, sektörde karlı ve pazarında söz sahibi olmak için; firmamız gibi büyümeyi hedeflemiş bir bayi ağına ihtiyacımız olduğunun farkındayız.

Bu ağın oluşabilmesi için de; müşterisini memnun edebilen, sattığı ürün konusunda bilinçli, sürekli gelişmeyi amaç edinen kabiliyetli ve ahlaklı çalışanlar tarafından yapılabileceğine inanmaktayız.

Karlı ve Başarılı bir hayvancılık yapabilmeniz dileği ile....